Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zostań partnerem
ZOSTAŃ PARTNEREM PROPHARMA

Napisz do nas:

  • email:
  • wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwoń:

  • TEL: +48 22 266 84 98
  • pon - pt - 08.00-17.00

Adres:

  • ul. Łopuszańska 36,
    02-220 Warszawa

Zapraszamy do współpracy apteki, sklepy zielarsko-medyczne, ekologiczne i inne zajmujące się zdrową żywnością.

Krople z Propolisem BIO30™ (bez alkoholu) 25 ml

Dostępność: spodziewana dostawa
Kod produktu: KROPLEPROP
ilość szt.

Opis

Krople z Propolisem BIO30™ (bez alkoholu), suplement diety

Propolis to jeden z cenniejszych produktów pszczelich, wykorzystywany nie tylko przez pszczoły. W przeciwieństwie do miodu propolis nie jest rozpuszczalny w wodzie i ma formę stałą. Co więc zrobić, aby uniknąć czasochłonnej obróbki propolisu? Nie musisz się o to martwić. To my zajęliśmy się starannym przygotowaniem produktu w laboratorium w Nowej Zelandii i oddajemy w Twoje ręce, wygodne w stosowaniu, Krople z Propolisem BIO30™. Teraz w nowym opakowaniu!

Propolis co to takiego?

Propolis to produkt pszczeli wytwarzany przez te owady do ochrony oraz do uszczelniania ula. Inaczej nazywany jest kitem pszczelim. Propolis powstaje poprzez wymieszanie żywic roślinnych oraz enzymów wytwarzanych przez pszczoły. Skład surowego propolisu jest złożony i zróżnicowany, a wpływ na to ma przede wszystkim rodzaj roślin, z których pszczoły zbierają żywicę oraz region, z jakiego produkt pochodzi.

Krople z propolisu na co? Propolis właściwości.

Czy ludzie mogą wykorzystywać propolis? Tak! Już starożytni Egipcjanie używali propolisu do balsamowania zwłok faraonów.

Propolis zawiera około 300 substancji aktywnych, w tym najważniejsze polifenole i flawonoidy. To naturalne substancje zawierające wiele funkcji biologicznych, które odpowiadają za ochronę roślin.

Krople z Propolisem BIO30™ zawierają propolis pochodzący z Nowej Zelandii. Jest to kraj o najwyższej czystości ekologicznej. To sprawia, że nowozelandzkie rośliny są szczególnie bogate w składniki bioaktywne, a zawartość flawonoidów osiąga tutaj poziom nawet 30 mg na 1 g produktu. 

Co zawierają Krople z propolisem BIO30™? Krople propolis skład i substancje aktywne.

Krople z Propolisem BIO30™ zawierają minimum 30 mg substancji bioaktywnych (flawonoidy i kofeaty, w tym CAPE) na 0,5 ml, co potwierdzone jest certyfikatem. To krople z propolisem bez alkoholu! W ich składzie znajdziemy jedynie  stabilizator, czyli glikol propylenowy w ilości 75% oraz nowozelandzki Propolis BIO30™ 25%.

Jak stosować Krople z propolisem BIO30™? Krople propolis dawkowanie.

1 opakowanie Kropli z propolisem BIO30™ zawiera aż 47 porcji produktu.

Wystarczy 6 kropel produktu rozpuścić w wodzie lub podać doustnie. Stostuj 3 razy dziennie. Nie przekraczaj porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Krople z propolisem BIO30™ nie zawierają alkoholu!

Gdzie kupić krople z propolisem?

Wybieraj sprawdzonych dostawców! Jeżeli chcesz kupić certyfikowane Krople z Propolisem BIO30™ prosto z Nowej Zelandii, zrobisz to tutaj lub na stronie www.propharma24.pl . Firma Propharma jest wyłącznym dystrybutorem produktów Manuka Health New Zealand.Produkt nie zawiera alkoholu.

Składniki: stabilizator: glikol propylenowy 75%, nowozelandzki Propolis BIO30™ 25%.

 

Składnik aktywny w porcji dziennej

 w 0,13 ml

(4 krople)

w 0,17 ml

(5 kropli)

w 0,2 ml

(6 kropli)

w 0,26 ml

(8 kropli)

w 0,34 ml 

(10 kropli)

w 0,4 ml

(12 kropli)

w 0,5 ml

(15 kropli)

w 0,6 ml

(18 kropli)

Propolis BIO30™ 33 µl 43 µl 50 µl 66 µl 86 µl 100 µl 125 µl 150 µl

*zalecana dzienna porcja produktu. Produkt zawiera około 47 porcji.

Zalecane spożycie:: 4-6 krople maksymalnie 3 razy w ciągu dnia. Można przyjmować bezpośrednio z zakraplacza albo zmieszać z wodą lub miodem. Można również stosować do płukania ust i gardła. Dodatkowe informacje dotyczące zalecanego spożycia znajdują się na ulotce w środku opakowania.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Propolis może powodować reakcje alergiczne.

Objętość netto: 25 ml
Warunki przechowywania: przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.
Kraj pochodzenia: Nowa Zelandia

Weterynaryjny numer identyfikacyjny: 14656022

 

Bestsellery
Sprawdź co najczęściej wybierają inni klienci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl