
Drogi Partnerze,
Chcielibyśmy przypomnieć, że w naszym portfolio oprócz miodów Manuka MGO™, które niezmiennie posiadamy w sprzedaży od ponad 15 lat, pojawiło się też dużo nowości, między innymi kosmetyki z miodem Manuka, które wśród naszych klientów cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
W ofercie kosmetyków znajdziesz:
- Regenerująco - ochronny balsam z Miodem Manuka przeznaczony do skóry spierzchniętej, zniszczonej, szorstkiej. Wspomaga odbudowę bariery ochronnej skóry, posiada 99,7% naturalnych składników. Bez substancji zapachowych i barwników, parabenów, olejów mineralnych i silikonów
Przyjemna konsystencja ukoi nawet najbardziej zniszczoną i wrażliwą skórę. Stworzyliśmy balsam oparty na wyjątkowych właściwościach kultowego Miodu Manuka MGO, który stanowi aż 30% składu produktu. O prawidłową kondycje skóry na całym ciele zadba, również zawarty w składzie nagietek oraz wosk pszczeli.
- Żel punktowy na niedoskonałości skóry z Miodem Manuka to bezolejowy żel do skóry zanieczyszczonej, skłonnej do podrażnień. Ma działanie oczyszczające i równoważące. Oczyszcza oraz redukuje zaczerwienienia skóry. Delikatnie przyczynia się do naturalnej poprawy cery nie wysuszając i nie podrażniając skóry, idealny na przebarwienia i zaczerwienienia skóry.
- Łagodzący krem z Miodem Manuka to produkt kojący oraz odżywiający. Sprawdzi się idealnie dla osób ze skórą swędzącą, podrażnioną czy wrażliwą. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i typów skóry.
W składzie Łagodzącego kremu z Miodem Manuka znajdziemy rumianek, aloes, ekstrakt z nagietka oraz 10% wysokiej jakości nowozelandzkiego Miodu Manuka.
- Pomadka do ust z miodem Manuka MGO 250+ zapewnia głębokie nawilżenie, a jednocześnie delikatne natłuszczenie skóry warg. Szybko regeneruje i sprawia, że usta stają się miękkie i aksamitnie gładkie. Co ważne, to całkowicie naturalny produkt, który obok oryginalnego Miodu Manuka z Nowej Zelandii zawiera wyjątkowe oleje: migdałowy, rycynowy, z pestek moreli i nagietka oraz wosk pszczeli.
- Olejek Manuka do skóry z olejkiem migdałowym i nagietkowym uzyskiwany jest w procesie destylacji liści i gałęzi krzewu o tej samej nazwie, porastającego odległe i niezwykle czyste wyspy południowej i północnej Nowej Zelandii. Od lat znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym oraz aromaterapii. Wyróżnia się bowiem wysoką zawartością triketonów, najcenniejszych jego składników, które wyróżniają go spośród innych znanych nam olejków eterycznych.
- Olejek Manuka MHNZ to olejek eteryczny pozyskiwany z nowozelandzkich krzewów manuka Leptospermum scoparium. Bez sztucznych substancji zapachowych. W 100% naturalny.Idealny dodatek do codziennej pielęgnacji, masażu lub aromaterapii.
Zachęcamy do uzupełnienia asortymentu w Państwa punktach.
Pozdrawiamy
zespół Propharma